Av og Til

Kontakt

AV-OG-TIL sitt sekretariat holder til i Oslo, i Torggata 1. Har du tilbakemeldinger eller spørsmål ta gjerne kontakt med oss.

E-post: avogtil@avogtil.no

Telefon: 23 21 45 30

Postadresse: Torggata 1, 0181 Oslo.

Pressen kan gjerne kontakte daglig leder Kari Randen eller kommunikasjonsleder Elise Nyborg Eriksen. Last ned pressebilde av Kari Randen her.

Last ned AV-OG-TIL-logoen her.

Kari Randen
  • Daglig leder
  • Telefon: 23 21 45 31
  • Mobil: 990 11 098
  • E-post: kari@avogtil.no
Elise Nyborg Eriksen
  • Kommunikasjonsleder
  • Telefon:
  • Mobil: 416 77 235
  • E-post: elise@avogtil.no
Marte Sletten
May-Linn Lauritzen
  • Sekretær
  • Telefon: 23 21 45 30
  • Mobil: 950 64 396
  • E-post: may-linn@avogtil.no
Sigbjørn P. Kiserud
  • Kommunikasjonsrådgiver
  • Telefon:
  • Mobil: 414 52 797
  • E-post: sigbjorn@avogtil.no
Hanne Hjelmungen Lorvik
  • Kommunikasjonsrådgiver
  • Telefon:
  • Mobil: 922 58 524
  • E-post: hanne@avogtil.no
Silje Kristin Noer Johansen
  • Telefon:
  • Mobil: 909 43 338
  • E-post: silje@avogtil.no
Laila Egeberg
  • Kampanjerådgiver
  • Telefon:
  • Mobil: 995 24 114
  • E-post: laila@avogtil.no
Trude E. Gaare
  • Rådgiver (permisjon)
  • Telefon:
  • Mobil: 990 38 302
  • E-post: trude@avogtil.no
Åsmund Strand Johansen
  • Kommunikasjonsrådgiver (permisjon)
  • Telefon:
  • Mobil:
  • E-post: asmund@avogtil.no